​Hieronder kan u alle trainers en afgevaardigden terugvinden van alle jeugdploegen tot volwassen- en damesploeg. Om bepaalde reden heeft het bestuur ook besloten vanaf heden enkel nog het e-mail adres vrij te geven van alle trainers en afgevaarigden.

Trainers en afgevaardigden U6 ...
- Reyniers Luna (TU6A)
-
E-mail: luna.voetbal@hotmail.com
- Van Daele Freddy (TU6B)
E-mail: freddy.vd@skynet.be
Trainers en afgevaardigden U7 ...
- Demoor Mike (TU7A)
-
E-mail: mike-demoor@hotmail.be
-
Morel John (TU7A)
-
E-mail: john.morel@hotmail.com
- Toussaint Anthony (A)
-
E-mail: anthony.toussaint@gmail.com
- Buysse Dimitri (TU7B)
-
E-mail: carpe.diem.tripper@gmail.com
- Altinas Sammeth (TU7C)
-
E-mail: kajmer_780@hotmail.com
- Mullen Bart (TU7C)
-
E-mail: bart.mullen@stad.gent
- De Witte Bianca Valent (A)
​​​​​​​-
E-mail: dewittevalent@gmail.com
Trainers en afgevaardigden U8 ...
- Braeckmans Marc (TU8A)
-
E-mail: marc.braeckmans@telenet.be
- Dupre Freddy (TU8A)
-
E-mail: dupre.freddy@gmail.com
- Minjauw Steven (TU8B)
-
E-mail: steven.minjauw@gmail.com
- Astitou Mohammed (A)
​​​​​​​-
E-mail: astitoumo@gmail.com


Trainers en afgevaardigden U9 ...
- Crommen Dylan (TU9A)
-
E-mail: dylan-crommen@hotmail.com

- De Vos Johan (TU9B)
-
E-mail: johan.devos@outlook.be
- Schroer Kilyan (A)
​​​​​​​-
E-mail: mailbox.kenny@telenet.be
Trainers en afgevaardigden U10 ...
Debo Andrew (TU10A)
-
E-mail: andrewdebo@hotmail.com
- Allegaert Arne (A)
-
E-mail: arne-allegaert@gmail.com
- De Waele Robbe (TU10B)
-
E-mail: Robbedwaele@outlook.com
- Roelandt Eline (A)
​​​​​​​-
E-mail: elineroelandt@icloud.com
Trainers en afgevaardigden U11 ...

- Monsaert Stijn (TU11A)
-
E-mail: Stijn445@hotmail.com
- Ghyoot Karel (TU11A)
-
E-mail: k.ghyoot@telenet.be
- De Muer Chloe (A)
-
E-mail: chloedemuer@telenet.be
- De Clercq Patrick (TU11B)
-
E-mail: patrick.dc11056@gmail.com
- Hamdouch Adil (A)
-
E-mail: hphomer@hotmail.com


Trainers en afgevaardigden U12 ...

- Hertoge Xavier (TU12A)
-
E-mail: xavierhertoge@gmail.com
- Van Wijnsberghe Stefan (A)
​​​​​​​-
E-mail: stefanvanwijnsberghe@gmail.com
- Robben Daan (TU12B)
-
E-mail: robbendaan@hotmail.com
- Robben Steven (A)
​​​​​​​-
E-mail: steven.robben@outlook.com 

Trainers en afgevaardigden U13 ...
- Taghon Marnix (TU13A)
-
E-mail: marnix.taghon@hotmail.com
- Robbens Steven (A)
-
E-mail: stevenrobbens@gmail.com
- Devuser Céline (TU13B)
-
E-mail: celinnee_23@hotmail.com
- Hamdouch Adil (A)
​​​​​​​-
E-mail: hphomer@hotmail.com
Trainers en afgevaardigden U15 ...
- Lippens Tony (TU15A)
-
E-mail: tonylippens9970@gmail.com
- Van Opstal Bart (A)
-
E-mail: vanopstal_bart@hotmail.com
- Burrick Kenny (TU15B)
-
E-mail: mailbox.kenny@telenet.be
- Van Cantfort Joëlle (A)
-
E-mail: mailbox.joelle@telenet.be
- De Veirman Isabel (A)
​​​​​​​-
E-mail: isabel.deveirman@telenet.be


Trainers en afgevaardigden U17 ...
- Ryckaert Hannes (T)
-
E-mail: hannes.rijckaert@gmail.com
- Crapoen Walter (A)
​​​​​​​-
E-mail: walter.crapoen@telenet.be
Trainers en afgevaardigden U21 ...
- Van Damme Olivier (T)
​​​​​​​-
E-mail: olivier.van.damme@telenet.be
Trainers en afgevaardigden Beloften ...
- De Brabander Bart (T)
-
E-mail: bart.de.brabander@telenet.be
- Termont David (A)
-
E-mail: david.termont@telenet.be
- Vandevoorde Stijn (A)
​​​​​​​-
E-mail: vandevoordestijn@hotmail.com


Trainers en afgevaardigden 1e Provinciale ...

- Van Ruymbeke Frederik (T1)
E-mail: frederik.vanruymbeke@arteveldehs.be
- De Kesel Kevin (T2)
-
E-mail: kevindekesel@hotmail.com
- Stofferis Luc (A)
-
E-mail: luc.stofferis64@gmail.com
- Van Den Heede Yves (A)
-
E-mail: vandenheedeyves@hotmail.com
- Gyselinck Tom (K)
​​​​​​​-
E-mail: gyselincktom@hotmail.be

Trainers en afgevaardigden Dames ...

- Crommen Dylan (T)
-
E-mail: dylan-crommen@hotmail.com
- Sylvie Dooms (T)
-
E-mail: sylvie.dooms@police.belgium.eu
- Denhert Amina (A)
​​​​​​​-
E-mail: aminadenhert@hotmail.com

Trainers doelmannen ...
- Frans Franky
-
E-mail: tania.blondeel1@telenet.be
​​​​​​​

Trainer en afgevaardigden 3e Reserve ...

- De Muer Chloe (A)
​​​​​​​-
E-mail: chloedemuer@telenet.be