Trainingsschema Seizoen 2020 - 2021 ...

Jeugd Trainer Dag Uren Terrein Kleedkamers
U6A Luna Reyniers Maandag 18u00 - 19u00 5 4
    woensdag 18u00 - 19u00 6 2
U6B freddy van daele dinsdag 17u00 - 18u00 6 4
    Donderdag 17u00 - 18u00 6 4
U7A Mike Demoor + John Morel Maandag 17u15 - 18u15 5 4
    Woensdag 17u15 - 18u30 5 4
U7B Gerd Buysse Dinsdag 17u00 - 18u00 5 4
    donderrdag 17u00 - 18u00 5 4
U7C Kaymer Altintas woensdag 16u45 - 17u45 6 1
    Vrijdag 17u00 - 18u00 2 1
U8A Marc Braeckmans Dinsdag 17u00 - 18u15 3 2
    Vrijdag 17u00 - 18u15 6 4
U8B Steven Minjauw Maandag 18u00 - 19u15 6 3
    Woensdag 16u45 - 18u00 2 3
U9A Dylan Crommen Maandag 18u00 - 19u15 3 3
    Woensdag 18u00 - 19u15 1 2
U9B Johan De Vos Maandag 16u45 - 18u00 6 3
    Woensdag 16u45 - 18u00 4 3
U10A Andrew Debo Dinsdag 18u00 - 19u15 5 3
    Donderdag 18u00 - 19u15 5 3
U10B Robbe De Waele Dinsdag 18u00 - 19u15 6 3
    Donderdag 18u00 - 19u15 6 3
U11A Stijn Monsaert + Karel Ghyoot Dinsdag 16u45 - 18u00 2 2
    Donderdag 16u45 - 18u00 2 3
U11B Patrick De Clerck Dinsdag 16u45 - 18u00 1 1
    Donderdag 16u45 - 18u00 4 1
U12A Xavier Hertoge Woensdag 17u45 - 19u00 3 3
    Vrijdag 18u00 - 19u15 3 3
U12B Daan Robben Woensdag 18u00 - 19u15 2 3
    Vrijdag 18u00 - 19u15 4 3
U13A Marnix Taghon Woensdag 16u45 - 18u00 1 2
    Vrijdag 18u00 - 19u15 1 2
U13B Céline De Vuser Maandag 18u00 - 19u15 4 1
    Donderdag 16u45 - 18u00 1 2
U15A Tony Lippens Maandag 19u15 - 20u45 3 + 4 1
    Woensdag 19u15 - 20u45 3 + 4 1
U15B Kenny Burrick Maandag 18u00 - 19u15 1 + 2 2
    Woensdag 18u00 - 19u15 4 2
U17 Hannes Ryckaert Dinsdag 18u00 - 19u15 1 + 2 1
    Donderdag 18u00 - 19u15 1 + 2 1
Volwassen Trainer Dag Uren Terrein Kleedkamers
U21 Olivier Van Damme Dinsdag 18u15 - 19u30 3 + 4 2
    Donderdag 18u00 - 19u15 3 + 4 2
Beloften Bart De Brabander Dinsdag 19u30 - 21u00 1 + 2 3
    Donderdag 19u30 - 21u00 1 + 2 3
1ste ploeg Frederik Van Ruymbeke Dinsdag 19u45 - 21u15 3 + 4 4
    Donderdag 19u30 - 21u00 3 + 4 4
Dames Dylan Crommen Maandag 19u30 - 21u00 1 + 2 4
    Woensdag 19u30 - 21u00 1 + 2 4
Keepers Franky Frans Dinsdag 19u30 - 21u00 5 + 6 2
    Vrijdag 16u45 - 19u00 5 2
Zondag Res. D'Hont Zico Woensdag 19u30 - 21u00 5 + 6 2