Ploeginformatie ...
Trainer: De Brabander Bart
Afgevaardigden: Van Den Noortgaete Dino / Spincemaille Jan / De Mey Mario
Trainingsdagen: maandag en woensdag
Trainingsuren: beide van 19:30u - 21:00u
Thuiswedstrijd: Zaterdag om 15:00u
Reeks: Gewestelijk U17 - B


KSCE Mariakerke U17A ...


Kalender Seizoen 2018 - 2019 deel 2019 ...
Datum Uur Wedstrijden   Uitslagen
12-01-2019 15:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 SK BELLEM A NIV.3
1 - 2
19-01-2019 15:30 DKW EVERGEM NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
5 - 2
02-02-2019 15:30 FCG ST.-LAUREINS NIV.3 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
PP
16-02-2019 15:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 FC POESELE NIV.3-2
0 - 2
23-02-2019 15:15 FC KLEIT A NIV.3 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
0 - 1
02-03-2019 15:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 SK OOIDONCK LEERNE NIV.2-1
1 - 3
09-03-2019 14:15 SK BELLEM A NIV.3 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
5 - 1
16-03-2019 15:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 DKW EVERGEM NIV.2
5 - 1
23-03-2019 14:30 SK OOIDONCK LEERNE NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
1 - 2
30-03-2019 15:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 FCG ST.-LAUREINS NIV.3
5 - 0
13-04-2019 10:00 FC POESELE NIV.3-2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
3 - 2
27-04-2019 15:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 FC KLEIT A NIV.3
3 - 3

Eindklassement Seizoen 2018 - 2019 deel 2019 ...
Pl. Ploegen M W V G + - +/- Punten
1 FC GOALGETTERS ST-LAUREINS 14 13 1 0 74 23 51 39
1 S.K. BELLEM A 14 13 1 0 61 15 46 39
3 K.S.K. MALDEGEM B 14 8 5 1 54 37 17 25
4 K.S.C. EXC. MARIAKERKE A 14 6 8 0 28 47 -19 18
5 V.V. SPARTA URSEL 14 4 7 3 31 39 -8 15
6 K.V.E. DRONGEN B 14 4 8 2 28 34 -6 14
7 F.C. KLEIT MALDEGEM A 14 3 10 1 16 50 -34 10
8 F.C. ST-JORIS SLEIDINGE 14 1 12 1 19 66 -47 4
KSCE Mariakerke seizoen 2018 - 2019


Kalender Seizoen 2018 - 2019 deel 2018 ...
Datum
Uur
Wedstrijden

Uitslagen
01-09-2018
15:30
BELLEM A NIV.3
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
9 - 1
08-09-2018
15:00
URSEL NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
2 - 4
15-09-2018
13:15
KLEIT A NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
0 - 2
22-09-2018
15:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
SLEIDINGE NIV.2
2 - 1
29-09-2018
14:00
SK.MALDEGEM B NIV.3
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
5 - 0 FF
06-10-2018
15:30
ST.LAUREINS NIV.3-2
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
4 - 2
13-10-2018
15:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
KVE.DRONGEN B NIV.2
3 - 2
20-10-2018
15:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
BELLEM A NIV.3
0 - 4
27-10-2018
10:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
URSEL NIV.2
1 - 7
03-11-2018
15:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
KLEIT A NIV.2
6 - 0
10-11-2018
13:30
SLEIDINGE NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
1 - 3
17-11-2018
15:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
SK.MALDEGEM B NIV.3
3 - 5
24-11-2018
15:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
ST.LAUREINS NIV.3-2
1 - 2
01-12-2018
14:30
KVE.DRONGEN B NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2
5 - 0 FF

Klassement Seizoen 2018 - 2019 deel 2018 ...
Pl. Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 ST.LAUREINS A NIV.3-2 14 13 0 1 74 23 51 39
1 BELLEM A NIV.3 14 13 0 1 61 15 46 39
3 SK.MALDEGEM B NIV.3 14 8 1 5 54 37 17 25
4 EXC.MARIAKERKE A NIV.3-2 14 6 0 8 28 47 -19 18
5 URSEL NIV.2 14 4 3 7 31 39 -8 15
6 KVE.DRONGEN B NIV.2 14 4 2 8 28 34 -6 14
7 KLEIT A NIV.2 14 3 1 10 16 50 -34 10
8 SLEIDINGE NIV.2 14 1 1 12 19 66 -47 4