Ploeginformatie ...
Trainer: De Kesel Kevin
Afgevaardigden: Van Eyck Wim
Trainingsdagen: maandag en woensdag
Trainingsuren: beide van 18:00u - 19:15u
Thuiswedstrijd: Zaterdag om 13:00u
Reeks: Gewestelijk U15 - M


KSCE Mariakerke U15B ...


Kalender Seizoen 2018 - 2019 deel 2019 ...
Datum Uur Wedstrijden   Uitslagen
12-01-2019 12:30 SK OOIDONCK LEERNE A NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1
4 - 1
19-01-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1 KSV MELSEN B NIV.2-1
7 - 3
02-02-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1 VC NOKERE-KRUISHOUTEM NIV.2-1
5 - 7
16-02-2019 10:00 K. OLSENE SP. NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1
2 - 3
23-02-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1 SK VINDERHOUTE A NIV.2-1
3 - 10
02-03-2019 10:00 SP. WORTEGEM NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1
5 - 0
09-03-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1 SK OOIDONCK LEERNE A NIV.2-1
2 - 10
16-03-2019 10:00 KSV MELSEN B NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1
3 - 4
23-03-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1 SP. WORTEGEM NIV.2-1
7 - 11
30-03-2019 13:15 VC NOKERE-KRUISHOUTEM NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1
5 - 0
13-04-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1 K. OLSENE SP. NIV.2-1
5 - 3
27-04-2019 14:00 SK VINDERHOUTE A NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE B NIV.2-1
3 - 6

Eindklassement Seizoen 2018 - 2019 deel 2019 ...
Pl. Ploegen M W V G + - +/- Punten
1 S.K. VERBR. OOSTAKKER A 11 9 1 1 92 21 71 28
2 K.V.V. ST-DENIJS SPORT A 10 7 2 1 54 22 32 22
3 F.C. POESELE B 10 5 5 0 55 56 -1 15
4 SK OOIDONCK LEERNE A 11 4 6 1 33 38 -5 13
5 K.V.E. DRONGEN B 10 3 6 1 33 38 -5 10
6 K.S.C. EXC. MARIAKERKE B 11 0 11 0 9 116 -107 0
6 V.K. ADEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
6 K.A.A. GENT B 3 0 3 0 0 15 -15 0


Kalender Seizoen 2018 - 2019 deel 2018 ...
Datum
Uur
Wedstrijden

Uitslagen
01-09-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
SK.OOSTAKKER A NIV.3
0 - 14
08-09-2018
15:00
K.AA.GENT B NIV.3
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
FF
15-09-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
OOIDONCK LEERNE A NIV.2
2 - 4
22-09-2018
14:00
ST.DENIJS A NIV.3
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
11 - 1
29-09-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
POESELE B NIV.3-2
2 - 13
06-10-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
ADEGEM NIV.3
AMC
13-10-2018
10:00
KVE.DRONGEN B NIV.2
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
12 - 0
20-10-2018
14:45
SK.OOSTAKKER A NIV.3
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
20 - 0
27-10-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
K.AA.GENT B NIV.3
AMC
03-11-2018
12:30
OOIDONCK LEERNE A NIV.2
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
9 - 3
10-11-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
ST.DENIJS A NIV.3
0 - 9
17-11-2018
13:00
POESELE B NIV.3-2
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
13 - 1
24-11-2018
10:00
ADEGEM NIV.3
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
AMC
01-12-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE B NIV.2
KVE.DRONGEN B NIV.2
0 - 6

Klassement Seizoen 2018 - 2019 deel 2018 ...
Pl. Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SK.OOSTAKKER A NIV.3 11 9 1 1 92 21 71 28
2 ST.DENIJS A NIV.3 10 7 1 2 54 22 32 22
3 POESELE B NIV.3-2 10 5 0 5 55 56 -1 15
4 OOIDONCK LEERNE A NIV.2 11 4 1 6 33 38 -5 13
5 KVE.DRONGEN B NIV.2 10 3 1 6 33 38 -5 10
6 EXC.MARIAKERKE B NIV.2 11 0 0 11 9 116 -107 0
6 ADEGEM NIV.3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 K.AA.GENT B NIV.3 3 0 0 3 0 15 -15 0