Ploeginformatie ...
Trainer: De Keyser Nico
Afgevaardigden: Urfali Raif
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag
Trainingsuren: 18:00u - 19u15 / 18:15u - 19:45u
Thuiswedstrijd: Zaterdag om 13:00u
Reeks: Gewestelijk U15 - J


KSCE Mariakerke U15A ...


Kalender Seizoen 2018 - 2019 deel 2019 ...
Datum Uur Wedstrijden   Uitslagen
12-01-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 KAA GENT C NIV.2
0 - 3
19-01-2019 13:30 DKW EVERGEM NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
1 - 1
03-02-2019 10:00 KFAC WAARSCHOOT B NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
PP
09-02-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 SKV OOSTAKKER B NIV.2-1
2 - 1
16-02-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 JAGO ST.-A'BERG B NIV.2
3 - 2
23-02-2019 09:30 KVV ZELZATE B NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
11 - 1
02-03-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 ERTVELDE UNITED NIV.2
3 - 6
09-03-2019 15:00 KAA GENT C NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
2 - 1
16-03-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 DKW EVERGEM NIV.2
0 - 7
23-03-2019 15:00 ERTVELDE UNITED NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
5 - 1
30-03-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 KFAC WAARSCHOOT B NIV.2
6 - 1
06-04-2019 14:45 SKV OOSTAKKER B NIV.2-1 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
3 - 2
13-04-2019 14:00 JAGO ST.-A'BERG B NIV.2 KSCE MARIAKERKE A NIV.2
16 - 0
27-04-2019 13:00 KSCE MARIAKERKE A NIV.2 KVV ZELZATE B NIV.2
4 - 5

Eindklassement Seizoen 2018 - 2019 deel 2019 ...
Pl. Ploegen M W V G + - +/- Punten
1 F.C. ST-JORIS SLEIDINGE 14 13 0 1 90 18 72 40
2 K.V.E. DRONGEN C 14 7 3 4 63 39 24 25
3 DKW EVERGEM 14 7 4 3 53 21 32 24
4 S.K. VINDERHOUTE A 14 7 5 2 41 46 -5 23
5 K.S.C. EXC. MARIAKERKE A 14 6 7 1 39 43 -4 19
6 K.A.A. GENT C 14 5 6 3 41 31 10 18
7 K.F.C. EVERGEM-CENTER B 14 2 12 0 20 81 -61 6
7 LANDO SPORT MERENDREE 14 2 12 0 15 83 -68 6


Kalender Seizoen 2018 - 2019 deel 2018 ...
Datum
Uur
Wedstrijden

Uitslagen
01-09-2018
14:00
VINDERHOUTE A NIV.2-1
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
6 - 2
08-09-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
SLEIDINGE NIV.2
1 - 5
15-09-2018
14:30
KVE.DRONGEN C NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
4 - 3
22-09-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
KFC.EVERGEM C. B NIV.2
4 - 1
29-09-2018
15:00
K.AA.GENT C NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
6 - 1
06-10-2018
14:15
LS.MERENDREE NIV.2-1
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
1 - 8
13-10-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
DKW.EVERGEM NIV.2
1 - 1
20-10-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
VINDERHOUTE A NIV.2-1
3 - 0
27-10-2018
15:30
SLEIDINGE NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
4 - 0
03-11-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
KVE.DRONGEN C NIV.2
2 - 6
10-11-2018
13:30
KFC.EVERGEM C. B NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
0 - 5
17-11-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
K.AA.GENT C NIV.2
1 - 7
24-11-2018
13:00
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
LS.MERENDREE NIV.2-1
6 - 1
01-12-2018
13:30
DKW.EVERGEM NIV.2
EXC.MARIAKERKE A NIV.2
1 - 2

Klassement Seizoen 2018 - 2019 deel 2018 ...
Pl. Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SLEIDINGE NIV.2 14 13 1 0 90 18 72 40
2 KVE.DRONGEN C NIV.2 14 7 4 3 63 39 24 25
3 DKW.EVERGEM NIV.2 14 7 3 4 53 21 32 24
4 VINDERHOUTE A NIV.2-1 14 7 2 5 41 46 -5 23
5 EXC.MARIAKERKE A NIV.2 14 6 1 7 39 43 -4 19
6 K.AA.GENT C NIV.2 14 5 3 6 41 31 10 18
7 KFC.EVERGEM C. B NIV.2 14 2 0 12 20 81 -61 6
7 LS.MERENDREE NIV.2-1 14 2 0 12 15 83 -68 6